technika kolibřík

"Žádný problém nemůže být vyřešen na stejné úrovni myšlení, která jej stvořila"

Albert Einstein

Cílem techniky Kolibřík je uzdravení (nezapomeň na spojení srdce-duše-mysl). K uzdravení vede vždy cesta a Kolibřík je jednou z nich.

Technika Kolibřík je vypracovaná tak, aby ses naučil/a pracovat se sebou, pro sebe a pro tvou cestu životem.

Pokud se chceš v životě posunout dál, vystřelit z kolečka, ve kterém běžíš jako křeček, potřebuješ se pohnout z místa. Potřebuješ udělat kroky, které tě přivedou k cestě, ke tvému vysněnému životu. 

Pokud stojíš na rozcestí a nevíš, kterou cestou jít, jsi tady dobře. Naučím tě to.

Nemusíš trávit měsíce mezi šamany v pralese, nemusíš jezdit na posvátná místa v Tibetu nebo na překrásné místo Machu Picchu. Nebo se hledat na poutních cestách a místech. Není to věc vyvolených. V dnešní době je důležité nalézt sebe právě v místě, kde žiješ. Před ničím ani nikým neutečeš a už vůbec ne před sebou.

Kladu velkou důležitost prácovat na sobě a začít tady a teď. Nikdy nenastane ten správný čas. Ten správný čas je teď a tady. A právě proto.

"Kdo má kontrolu sám nad sebou, je mocnější než ten, kdo vládne celému světu."

Kolibřík také představuje velkého makáče. Každý rok vyráží na dalekou cestu z Brazílie do Kanady. Přitom se na velký zaoceánský let vůbec nehodí. Představuje odvahu vydat se na dalekou cestu. Kolibřík Vám ji poskytne a doprovodí Vás k úspěchu. Následně se můžete napít sladkého nektaru Vašeho života. Živá stvoření chtějí zkoumat a objevovat. Tento instinkt je přirozený každému z nás. 

Popřeme-li volání kolibříka, začneme umírat. 

Jestliže upřednostníme pohodlí před objevováním nebo potlačíme volání duše po růstu, začneme chřadnout. Jakmile v sobě znovu probudíme velký instinkt učit se a zkoumat, naše životy budou méně všední a stanou se grandiózními.

Budete odcházet jako jiný člověk. Abyste si tuto změnu udrželi, bude potřeba Vašeho času, píle, odhodlání, odvahy a touhy. Bude potřeba novou změnu trénovat a trénovat. Největším nepřítelem se stane Vaše prostředí a ego. Proto doporučuji si na den Kolibřík vzít volno a ideálně i následující den. Udělejte si z toho čas pro Vás, můžete čas vyplnit tím, co jste zanedbávali – a to jste vy sami. Kdo Vaši změnu jistě velmi ocení jsou děti a Vaše domácí zvířata. Protože budete na jejich vlnách "podivna", na vlnách, při kterých se stávají zázraky.