o mně

Celým mým životem mě provází láska ke sportu. Pohyb v přírodě, na horách mi dobíjí baterky. Miluju nečekané "zkratky" a to platí i v mém životě. Nacházet ty správné cesty.

"Mým cílem a životní cestou je zlepšit kvalitu života lidem, kteří to chtějí a potřebují."

Ke sportovním masážím jsem se dostala při studiu na VŠ tělesné výchovy. Celkově, studium na vysoké bylo pro mě velkým přínosem. Zjišťovala jsem své hranice. Hlavně u sportu. Konkrétně sportovní gymnastice, kdy jsem zjistila, že spousta věcí je o hlavě. A než jsem to zjistila, byla jsem jedna velká modřina a bolák. Pak už to šlo docela dobře :D.

Teď s odstupem času vím, že i život je jako gymnastika. Buď to dřeš a máš modřiny než pochopíš princip nebo jsi talent od přírody. Ale to "nebo" lze nahradit "a".  K tomu se prostě dopracuješ, pokud chceš.

Uplynulo několik let než jsem se dopracovala k "a".  Asi od roku 2015 jsem na sobě začla pracovat jinak než fyzicky. Začla jsem se zajímat o duši. A meditovat. Pracovat s myšlenkami, emocemi a situacemi na které není člověk ve vteřině připraven. Začla jsem číst různé knihy, které mě provázely mou životní změnou. Potřebovala jsem se zbavit některých věcí z minulosti a meditace mi v tom velmi pomohly. Vždy, když jsem cítila přetlak nebo mi nebylo dobře, sedla jsem si, zapálila svíčku a meditovala. Začla jsem ovládat svůj mozek. Své myšlenky. A hlavně (a to je prostě nejvíc) být ve stavu bez myšlenek. 

Být v klidu. Tenhle stav velmi úzce souvisí se stavem, kdy dělám hojivé masáže a konzultace. Jsem v klidu a soustředím se pouze na energii, která Vám pomáhá se uzdravit.

Říká se tomu rozšířené vědomí. Určitě jste už někdy slyšeli o "zázračném uzdravení". Někdo vstane z vozíčku a chodí, člověk s rakovinou a délkou života max.2 roky a uzdraví se. Vítě proč? Aby se mohli uzdravit i z těchto na oko vypadajících neřešitelných nemocí, museli rozšířit své vědomí. A to znamená, fakt hodně makat. Ne fyzicky, ale začali pracovat se srdcem, duší a myslí. 

A to je to, co Vám můžu předat. Zkrátit trápení a nastartovat proces hojení. Můžete se to naučit i Vy. Věřte mi :)