masáže

Hojivá energetická masáž

Při masáži i konzultaci vnímám Vaši energii tak, abych mohla případné bloky odstranit/napravit. Vaše tělo - energie mi napoví a řekne vše, co je třeba ošetřit. Někdy pracuji s mými pomocníčky a to jsou tělové svíce (výborné na stahování bolesti, zánětu, dodání energie, očista organismu, aktivace lymfatického systému...) a moxovací doutníky (tenhle pelyňkový zázrak je výborný na prohřívání zatuhlých částí pohybového ústrojí - záda, šíje, bedra, ramena, lokty, kolena, kotníky... Dále ho používám při ladění energetických drah - meridiánů a prohřívání akupunkturních bodů).

Má práce nenahrazuje odbornou lékařskou pomoc. Ale, je důležitým mezičlánkem. Alternativou. Možností, jak se uzdravit a nastartovat.

Většina lidí se k alternativnímu přístupu dostane, až selžou všechny další možnosti konzervativní léčby. Může být také jejím efektivním doplňkem. Stejně jako u fyzioterapie. Více informací jak pracuji se dočtete v mém blogu nebo mě můžete kontaktovat a společně probereme Váš problém.

meditace kolibřík

Vstup do světa meditací. Po této meditaci budete schopni projít jakoukoli jinou metodou. Pochopíte princip meditace a rovnou odevzdáte jednu Vaši Tabu emoci, o které víte jen a jen Vy. Naučíte se otevřít srdeční čakru a propojit srdce, duši a mysl. Naučíte se mít rádi. Je vhodná pro všechny, kteří na sobě chtějí dále pracovat a rozvíjet se. A taky se uzdravit.vstupní energetická masáž (diagnostická)

Říkám ji také "kohoutková" masáž.

Jedná se o vstupní masáž, kdy si Vás "proklepnu" a zjistím, kde je v tuto chvíli problém. Nebo kde se stal problém a proč. Naše tělo je jako studnice, takže si pamatuje vše od narození. Na rozdíl od hlavy/mozku, který je pak už svým způsobem naprogramován, ať už výchovou, prostředím nebo dalšími jinými vliy.

Než přistoupíme k masáži, dopřejeme si čas na to, abychom mohli probrat co Vás trápí.

Při masáži jste oblečení, přikrytí dekou. Začínám od hlavy. Občas se Vás můžu dotknout nebo přitlačit na dané energetické bloky. Vše provádím za doprovodu hudby, vonných tyčinek a nechávám prostupovat energii, která proudí z mých rukou. Tímto Vám také dobíjím "baterky" a nacházím Vaše "bolavá" místa v těle, se kterými můžeme dále pracovat, pro dosažení úplného uvolnění a radosti ve Vašem životě.

Průběh masáže je zcela individuální, každý ji prožívá jinak. Někdo vnímá více fyzické změny energie (vibrace, teplo, uvolnění...) někomu se může ukázat nějaký obraz, který souvisí s jeho současnou situací. U této masáže ležíte na zádech (pokud Vám to zdravotní stav neumožňuje, může ležet na břiše). Doporučuji si vzít pohodlné oblečení.

Pokud je stav akutní, tak už při vstupní masáži používám tělové svíce nebo moxovací doutníky.

Po masáži si opět necháme čas na konzultaci.

Pozn.: proč kohoutková?

Při masáži se dostávám do tzv. "bezmyšlenkového" stavu a to proto, že pouze tehdy se otevře kohoutek plný láskyplné energie světla.

léčivá masáž na míru

/po předchozí vstupní-diagnostické masáži/

Při vstupní masáži si řekneme, kde je problém a co je potřeba doladit a napravit. Samozřejmě je potřeba i Vaši spolupráce. A důvěra. Důvěra je to, co je potřeba k tomu, abyste se mohli začit uzdravovat. Proto dělám vstupní masáže a konzultace, aby jsme k sobě získali důvěru a taky proto, že potřebuji najít Vaši bolístku. Je to pro mě a Vás velice důležité. Dle Vašich nemocí, problémů a komplikací ať už jsou fyzické nebo psychické volím další sezení. A zaměřuji se více na konkrétní problém.

S tímto mi velmi dobře pomáhají moji pomocníčci:

Tělové svíce: Hoxi.cz

Tělové svíce: medosviecky Jan Melich

Moxovací doutníky nekouřové/kouřové

YaoMedica.cz

MycoMedica.cz

TopVet.cz

Naturevital.cz

Vždy jsem ráda, když si něco objednám a funguje to. Proto je tady zmiňuji a to bez dovolení :D.

Tělové svíce ať už od Hoxi nebo pana Melicha jsou toptoptop. Vytahují záněty z těla, pomáhají mi odblokovávat energetické bloky, detoxikují organismus a posilují imunitu. Působí na Vás velmi relaxačně, uvolňují stres a napětí.

 Moxovací doutníky jsou při mé práci také nezbytnou pomůckou. Ožehování patří k prastarým léčebným postupům a je ověřeno stovky, stovky let. Velmi urychlují hojení po operačních stavech, jsou perfektní při akutních/chronických stavech (ischias, syndrom zmrzlého ramene, SI skloubení...). Dále pak moxuji akupunkturní body a meridiánové dráhy týkající se daného problému.

Firma YaoMedica a MycoMedica je další česká firma, kterou jsem si oblíbila a to hodně. Jeji receptury fungují na první dobrou. Jsou zázračné!

TopVet - česká firma, která dělá skvělé masážní oleje, osvěžovače vzduchu (dezinfekce) a další úžasné věci jako např. tinktury, které jsem si oblíbila a fungují (uvedu příklad - vilcacora, cordyceps a další...)

Naturevital - krásné přírodní jednoduché masážní oleje.

Pravidelně navštěvuji paní bylinkářku Marii Skopcovou v Libiši. Je to člověk na svém místě a je to nejen bylinková kouzelnice.

Mé ruce - k nezaplacení :D :D :D krom toho, že Vám řeknu co a jak dál, zažijete krásný relax, uvolnění, uzdravení...