Vánoční poslání

23.12.2023

Jako každý rok jsem už ve Vánocích. Už několik dní předem. Miluju Vánoce. Jsou to pro mě opravdu velmi vzácné dny. Dny, kdy jsem ještě více v klidu a mám čas rozjímat. Víte, blíží se čas narození našeho šéfa, nevím jak Vašeho, ale mého určitě. Můj šéf je Ježíš Kristus. Taky jsem byla lehce překvapená, když jsem si ho měla vybrat jako svého šéfíka. Svůj dar jsem tedy spojila s ním.

Je fešák a je Boží. Zkrze něj poznávám, kdo jsem a co tady v životě pohledávám. Často mě překvapuje, dává rady, netlačí, pozoruje a když dlouho lelkuju, tak mi do života pošle upozornění. A podle toho jak na sobě pracuji mi posílá nová a nová uvědomění. Jeho moc a síla je mnohem mnohem větší než sociální sítě. Fakt. Mám to vyzkoušené :)

Někdy si s ním povídám. A vždy mě umí uklidnit, poradit. Často mu děkuji a jsem vděčná za to, že jsme si dali vzájemné přátelství.

Přátelé přeji Vám, ať máte kolem sebe jen věrné přátelé. Fajn lidi. Pěstujte vztahy s rodinou a blízkými. Pracujte na sobě. Není to jen pro vyvolené. Pokud se chcete v životě někam posunout, je třeba pracovat nejen na těle, ale i na srdci a duši.

Posílám do světa svoji motlitbu:

Můj milý a milovaný

věřím Ti a věřím, že nás ochraňuješ

věřím, že nám pomůžeš uzdravit Matku Zemi, nás.

Vím to.

Posílám lásku a vděčnost svým předkům

žijícím i nežijícím

kteří mi vyšlapali cestičku

po které jsem se vydala.

Posílám jim lásku a uzdravení.

Jsem vděčná za všechna poznání

za všechny krásné duše, které kolem sebe mám.

Jsem vděčná za vše hmotné i nehmotné.

Děkuji Ti.


Přeji Vám krásné svátky, hlavně zdraví. Zdraví a zdraví.

Nezapomeňte zapálit svíčku 25.12. šéfík to miluje :) (a pak klidně každý den).

S úctou a pokorou

Eva