Masáže a respirační onemocnění.

09.01.2023

Období respiračních onemocnění má jako vždy největší intenzitu v období podzim, zima a jaro. Tyto přechody jsou pro naše tělo velmi intenzivní. Teplotní výkyvy dělají našemu imunitnímu systému rozruch. Chlad, který se dostane do našeho těla oslabí náš vnitří systém - imunitu a jsme nemocní. Mimo to, poslední dva roky náš imunitní systém dostal dost na frak.

Při respiračních onemocněních jsme zvyklí jít do lékárny a koupit běžný prostředek/lék na kašel, rýmu a teplotu. Jenže v současné době probíhají tyto onemocnění kapku jinak a je to proto, že naše imunita nebyla určitou dobu vystavena tomu, čemu byla zvyklá. Takže ani tyto léky nám už nezabírají tak, jako dříve. A i nemoc trvá dýl než dřív. 

Pokud chcete posílit svůj imunitní systém a uzdravit se rychleji, pak doporučuji tělové svíce. Používám je jako doplňěk, ale vemi důležitý doplněk, protože ony při mé energetické masáži opravdu fungují a fungují jako komín, který spaluje a vytahuje z těla to špatné. 

Odblokovávám vzniklý zánět, rýmu, kašel, bolest v krku, nateklé uzliny a svíce to posílá ven. Lze je používat u těchto nemocí, když už nemáte horečku. Přikládám je na postižené místo a to buď mezi obočí (v místě třetího oka nebo na lícní kosti) dále pak na oblast brzlíku (hrudní kost), na bolavé místo na krku a pokud je potřeba tak na oblast nad pupík. 

Uvolnění a velká úleva přichází po 1.,2. až 3. dnu po aplikovaní svíce. Celá anabáze s respirační nemocí se velmi urychlí a jen tak rychle se Vám nevrátí. Tato masáž s kombinací tělových svící podporuje i Vaši imunitu. Podpořit imunitu doporučuji i s přípravky firmy TopVet - tinktura Cordyceps a Vilcacora.

Velmi dobře působí tělové svíce na děti, kdy mají kašel a rýmu. Po 3 dnech je po všem. Přikládám je na místa - mezi obočí a hrudník - brzlík. Nejmladší klient ztm 2 roky. U dětí doporučuji sirupy od firmy MycoMedica - Dračí sirup a Sloní sirup